FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
26-27.IV.2014r. Warsztaty Tajemnice kociego zdrowia
Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 08:43   26-27.IV.2014r. Warsztaty Tajemnice kociego zdrowia

Serdecznie zapraszam na warsztaty organizowane przez Świat Kotów z zakresu kociego zdrowia i życia. Zajęcia odbywają się w godzinach od 10 do 18, w dwóch panelach:
- panel podstawowy dnia 26 kwietnia,
- panel zaawansowany dnia 27 kwietnia.
Zajęcia poprowadzi lekarz weterynarii Magdalena Sadowska.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.swiatkotow.pl
Ponieważ bardzo sympatycznie opisane są zagadnienia to poniżej pozwoliłam sobie zacytować:

Na warsztatach między innymi:
- troszkę anatomii - bo dobrze wiedzieć, gdzie wciskać tabletkę,
- troszkę fizjologii - bo ta da odpowiedź, dlaczego tak mało wychodzi z drugiej strony kota, pomimo, że kot tak dużo zjada,
- troszkę o ważnych kocich chorobach - bo taki brzuch to nie tylko przez ciążę, a to co znalazłem w kupie kota może chodzić i patrzeć na mnie,
- troszkę o tym, jak sobie radzić i co można zrobić, gdy kot zaczyna wymiotować, dostaje ostrej biegunki, temperatury.

Na każdego uczestnika czekają ciekawe gratisy: materiały informacyjne, notesy, długopisy, żwirek ekologiczny BEN 10l, oraz od Wydawnictwa MUZA książka pt. "Mieszkaj z kotem".

Koszt:
150,00zł część podstawowa
200,00zł część zaawansowana
Dla osób, które wykupią obydwa warsztaty RABAT 30%.

Ja już się zapisałam oczywiście na dwa dni, może tam się spotkamy?! :hey:

Autor Wiadomość
Kociarnia 

Imię mojego kota: Saga
Wysłany: 30 Kwiecień 2014, 21:31   szkolenie

było bardzo miło :) szkolenie było ciekawe i pouczające :)

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Wysłany: 15 Maj 2014, 10:33   

Warsztaty były fantastyczne :) Szkoda, że Was tam nie było. Ja i Karolina mogłyśmy na przerwach zacieśnić nasze więzi ;) Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się na podobnym szkoleniu w liczniejszej grupie forumowiczów rosyjski-niebieski.info :-D
Zakres tematyczny warsztatów był szeroki, a możliwość zadawania w trakcie zajęć dodatkowych pytań powodowała, że każdy z uczestników mógł uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytanie. Osobiście jestem zachwycona zarówno organizacją warsztatów: fachowym i rodzinnym przyjęciem oraz zaopiekowaniem się nami przez Panią Magdę, jak również wspaniałym prowadzeniem zajęć przez lekarza weterynarii Panią Magdę. Uważam, że Pani Doktor ma wspaniały dar przekazywania wiedzy oraz sama posiada szeroką i aktualną wiedzę, którą potrafi w zrozumiały sposób przekazać uczestnikom. Pani Doktor wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie zadane przez uczestników a zarazem poświęcała swój czas dla uczestników zarówno na przerwach jak i po wyznaczonych godzinach zajęć aby każdy z nas wyszedł z warsztatów usatysfakcjonowany.
Bardzo dobrym pomysłem był udział kotów w szkoleniu. Pozwoliło to na przełamanie barier między uczestnikami szkolenia, a zarazem bezpośrednio na kotach mogliśmy poznawać tajniki kociej anatomii.
Materiały wyświetlane podczas warsztatów były bardzo ciekawie i czytelnie przygotowane, a filmy ukazujące niektóre zachowania kotów np. podczas choroby lub porodu to strzał w dziesiątkę. Sama mam kocurka więc porodu kociego nie doświadczę, ale dzięki filmowi moja ciekawość kocich narodzin została zaspokojona.
Uważam, że w warsztatach nie było żadnych zbędnych treści. Myślę, że wiedzy do przekazania było wystarczająco dużo choć sama atmosfera jaką stworzyły obie Panie Magdy spowodowała, że żal było kończyć zajęcia.
Zapomniałam wspomnieć o gratisach, które otrzymałam na warsztatach. Książki i żwirek to wspaniały pomysł. Myślę, że każdy z nas lubi gratisy ;) Pomysł ze żwirkiem też jest trafiony, dla nas kociarzy poznanie nowego żwirku to dobry pomysł aby zachęcić nas do zakupu. Uważam, że żwirek niezależnie od firmy nie zmarnuje się przy naszych kotach.

Świat kotów ponownie organizuje warsztaty - "Tajemnice kociego zdrowia" w dniach 24-25 maja 2014 r. w Warszawie w godzinach 10-18.
Warsztaty skierowane są do:
- posiadaczy/opiekunów kotów/kociarzy chcących poznać głębiej specyfikę kociego zdrowia i życia,
- kociarzy rozważających otworzenie własnej hodowli,
- młodych hodowców, którzy chcą się dowiedzieć, na co powinni zwracać uwagę, co może ich spotkać podczas prowadzenia hodowli,
- studentów Zoopsychologii, którym brakuje wiedzy weterynaryjnej,
- studentów weterynarii, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie kotów,
- zoopsychologów, którzy chcą specjalizować się w kotach i potrzebują dodatkowej, weterynaryjnej wiedzy o kotach,
- osoby, które chcą mieć kota i poważnie podchodzą do tematu opieki zwierzęciem, chcą być świadomymi i odpowiedzialnymi opiekunami.
Możecie nadrobić swoją nieobecność w pierwszej edycji. Ciekawa jestem Waszych opinii po tych warsztatach, podzielcie się z nami na łamach forum :)

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Wysłany: 27 Maj 2014, 13:00   

W związku z licznymi imprezami odbywającymi się w stolicy w dniach 24-25 maja 2014 r., Świat Kotów organizator warsztatów - "Tajemnice kociego zdrowia" zmienił termin szkolenia. Zajęcia, które miały odbyć się w dniach 24-25 maja 2014 r. w Warszawie w godzinach 10-18 odbędą się w innym terminie, o którym zostaniecie poinformowani zarówno na forum jak i na stronie organizatora.
Zmiana terminu to i szansa na podjęcie decyzji i skorzystanie ze szkolenia w II edycji :)
Gorąco polecam i zachęcam do udziału w warsztatach. A po szkoleniu prędziutko opiszcie swoje wrażenia na naszym wspólnym forum :->

Odpowiedz do tematu