FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KOCIARNIA*PL
Autor Wiadomość
Kociarnia 

Imię mojego kota: Saga
Wysłany: 20 Grudzień 2013, 12:12   KOCIARNIA*PL

Witam serdecznie wszystkich miłośników kotów Rosyjskich Niebieskich.
Prowadzę małą domową hodowlę. Mam tylko jedną kotkę, a w naszym domu panuje harmonia.
Saga jest traktowana jak członek rodziny, spędza z nami wszystkie święta i zawsze z nami podróżuje na wschód w nasze rodzinne strony.
Hodowla znajduje się w Warszawie i chętnie gościmy wszystkich zainteresowanych kotami Rosyjskimi Niebieskimi.
Hodowlę założyłam w 2011 roku i doczekaliśmy się dwóch miotów. Może nie jestem jeszcze doświadczonym hodowcą, ale staram się pogłębiać swoją wiedzę i dążyć do uzyskania jak najpiękniejszych kociąt ze wspaniałym charakterem. Maluchom poświęcam każdą wolną chwilę. Zachęcam do korzystania z forum i zadawania pytań, będzie mi miło jeśli komuś z Państwa uda mi się rozwiać wątpliwości odnośnie kotów tej rasy.
pozdrawiam
Karolina Kazimierska
Hodowla Kotów
Rosyjskich Niebieskich
KOCIARNIA*PL

IMG_1.jpg
Plik ściągnięto 50 raz(y) 1,64 MB

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 20 Grudzień 2013, 13:32   

W całej rozciągłości się zgadzam, że koty z Hodowli Kociarnia*PL są wspaniałe :) Mój kot Alfredek pochodzi właśnie z tej hodowli i jest ślicznym kotkiem o wspaniałym charakterze i ogromnym serduszku. Alfredek od początku nie bał się nas i był chętny do leżenia na kolankach i licznych pieszczot. Mamy porównanie do naszego poprzedniego kota Leona (kot egzotyczny), który był bardzo strachliwy i nie ufny. Leon pochodził z dużej prestiżowej hodowli, ale tam właścicielka nie koncentrowała się na każdym kociaku bo miała ich wiele przez co musieliśmy długo pracować na zaufanie Leona, a i tak chował się przed obcymi. Alfred jest całkowitym przeciwieństwem Leona, jest radosny, uwielbiający pieszczoty a przede wszystkim straszna z niego gaduła. Na początku myślałam, że kocięta tak mają że wciąż gadają, ale Alfred ma 9 miesięcy i wciąż ma wiele do powiedzenia. Alfred jest odważnym kotkiem i do obcych wychodzi chętnie choć zachowuje bezpieczny dystans. Uważam, że dzięki właściwej opiece, jaką Alfred otrzymał w Kociarni*PL dziś mogę cieszyć się tak wspaniałym i dobrze ułożonym kotkiem. Jestem szczęśliwa, że właśnie z tej Hodowli mam kotka i gorąco polecam tą Hodowlę :) Ach i co dość istotne - mam wspaniały kontakt z właścicielką Hodowli Panią Karoliną, w każdej chwili mogę zwrócić się do niej z pytaniami i zawsze otrzymam fachową pomoc i życzliwe serce ;)

Autor Wiadomość
Paulina 

Imię mojego kota: Bełbeł
Wysłany: 7 Styczeń 2014, 17:38   

Witam,

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim KOCIARNIA*PL !
W hodowli czuć przyjazną,rodzinną atmosferę, kotek zachowywał się tam swobodnie, był zadbany i jak sam weterynarz powiedział przy mojej pierwszej wizycie oby więcej takich hodowli :)

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 7 Styczeń 2014, 19:27   

Bardzo się cieszę Paulinko, że do Ciebie trafił młodszy braciszek naszego Alfreda, dzięki temu jesteśmy dla siebie jak rodzinka ;-)

Odpowiedz do tematu