FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog w Warszawie
Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 16 Kwiecień 2015, 09:07   Stomatolog w Warszawie

Każdemu polecam Panią Doktor Katarzynę Jodkowską, która jest wspaniałym stomatologiem oraz cudowną, ciepłą i sympatyczną osobą. Pani Doktor jest miłośniczką kotów i koty to czują, mój Leon wprost ubóstwiał Panią Doktor i jej śliczne duże niebieskie oczy. Pani Doktor jest bardzo miła i w kontakcie z nią nie czuć dystansu, który można spotkać u wielkich specjalistów, choć Pani Doktor jest najlepszym lekarzem stomatologiem w Warszawie, a nawet w Polsce.
Pani Doktor jest pracownikiem Zakładu Chirurgii Zwierząt Katedry Nauk Klinicznych SGGW oraz wieloletnim sekretarzem Sekcji Stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.
Pani Doktor przyjmuje w Klinice Małych Zwierząt SGGW oraz w kilku innych lecznicach na terenie Warszawy, oczywiście na zapisy i niestety trzeba trochę poczekać ale na prawdę warto.
Kiedy mój kot egzotyk Leon nie chciał jeść suchej karmy (nie jadł tej karmy od zawsze) o kilku lekarzy weterynarii kazało mi głodzić kota aby ten zaczął jeść suchą karmę. Dopiero po wizycie u Pani Doktor przy zdejmowaniu osadu z zębów okazało się, że Leon ma tak krzywy zgryz, że nie ma szans aby kot jadł kiedykolwiek suchą karmę, a my niepotrzebnie głodziliśmy go. Tyle lekarzy weterynarii oglądało Leona i żaden nie zauważył, że kotu szczęki się nie schodzą i że kot nigdy nie będzie gryzł prawidłowo. Pani doktor swoim ciepłym podejściem umie uspokoić każde wystraszone zwierzątko. Nasz Leon był ogromnym tchórzem, ale jak widział Panią Kasię i słyszał jej ciepły głos to od razu się uspokajał.
Pani Doktor również leczyła nasze szynszyle, a tak na prawdę to poprawiała przycięcia zębów które spartaczył inny lekarz weterynarii. Dzięki Pani Kasi nasz szynszyl mógł znowu samodzielnie jeść a przede wszystkim żyć :)

Poniżej zdjęcie Pani Doktor w czasie pracy:

dr Kasia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 567 raz(y) 2,32 MB

Odpowiedz do tematu