FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Koty. Fakt album 2/2011" Praca zbiorowa
Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 15 Lipiec 2014, 08:38   "Koty. Fakt album 2/2011" Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Axel Springer Polska, 2011 r.
Liczba stron: 120

Przy okazji kupowania innych książek z księgarni wysyłkowej, natrafiłam na tę pozycję. Książeczka jest niewielka ale dość treściwa, bardzo przystępnie opisane są kocie rasy, a dodatkowo jest wiele ciekawostek. Szata graficzna jest bardzo przyjemna, choć niektóre zdjęcia kotów bardziej obrzydzają rasę niż podkreślają jej piękno. Dla mnie takim brzydkim zdjęciem jest kot abisyński, gdyż autorzy przedstawili tylko odmianę rudą pomijając umaszczenie dzikie, które według mnie jest ciekawsze, no i zdjęcie samo w sobie jest niezbyt ciekawe.
Do kupna tej książeczki skusiła mnie przede wszystkim okładka - przepiękne ujęcie kota rosyjskiego niebieskiego z kolorowym kłębuszkiem wełny, czyż nie jest piękne?! :)
Druga rzecz, która zachęciła mnie do kupna książeczki w ciemno - bo niestety nigdzie nie mogłam znaleźć opisu co tak na prawdę w książeczce się mieści, była jej cena. W księgarni wysyłkowej książka była przeceniona z 12,90 zł na 2,99 zł.
Oczywiście najbardziej polecam przeczytać strony 100 i 101, gdzie jest opisany kot rosyjski niebieski. Polecam!

Koty2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 895 raz(y) 9,27 KB

Odpowiedz do tematu