FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drapak
Autor Wiadomość
Kociarnia 

Imię mojego kota: Saga
Wysłany: 11 Sierpień 2015, 15:03   Drapak

Mam pytanko, bo zepsuł mi się drapak zbieram się z zakupem, bo nie mam za dużo miejsca, a boje się ,że nowy się nie spodoba, a w starym jak oderwał się wałek ze sznurkiem Saga przestała go używać...
podobają mi się w takim kształcie fali jak załączony poniżej,ale boje się,że mojej damie się nie spodoba. Jakie są Wasze doświadczenia ?? Moze ktoś ma podobny? wiem,że to kwestia osobnicza,ale jednak do,świadczenia innego kota może pomogą :)

[ Dodano: 11 Sierpień 2015, 16:16 ]
a moze ktoś ma drapak z tektury ?? bardzo ladne to jest tylko ciekawe czy koty to lubią i czy nie sypie się nadmiernie z tego, bo wygląda fajnie.

drapak.JPG
Plik ściągnięto 96 raz(y) 32,5 KB

drapak tektura.jpg
Plik ściągnięto 462 raz(y) 60,97 KB

Autor Wiadomość
Michał 

Imię mojego kota: Alfred Vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon vel Gamoś
Wysłany: 15 Sierpień 2015, 12:40   

My mamy ten pierwszy drapak, koty jak były młode to bardzo chętnie z niego korzystały i na nim leżały ale jak podrosły to drapak stał się zbyt mały i straciły nim zainteresowanie choć co jakiś czas dziki lubi się w nim pobawić.
Jak kot jest większy i na niego wejdzie to drapak ugina się, w dodatku drapak jest lekki i podczas drapania przesuwa się co go zniechęca do zabawy. Wydaje mi się, że jak będziesz miała małe kotki to dla maluchów będzie OK ale dla Sagi chyba nie bardzo.

Autor Wiadomość
Kociarnia 

Imię mojego kota: Saga
Wysłany: 17 Sierpień 2015, 21:07   

faktycznie nie przemyślałam sprawy w takim razie oba odpadają bo drugi też będzie lekki i będzie jeździł po podłodze, chyba musze wybrać coś innego...

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 18 Sierpień 2015, 07:23   

Nie mogłam się oprzeć i poniżej zamieszczam zdjęcie Alfredka jak był mały na drapaku :)

Natomiast co do tekturowych drapaków to mam mieszane uczucia. Niestety moje koty choć uwielbiają pudełka tekturowe, to w ogóle nie interesują się tekturą falistą z której wykonane są drapaki. Dla przykładu, kupiłam moim kotom ogromną tekturową mysz, która miała być i drapakiem i zabawką. Niestety nawet przez chwilę moje koty niebyły zainteresowane nią, nawet jej nie chciały powąchać. Kocimiętka też nie pomogła, mysz stanowi bezużyteczną ozdobę mieszkania :)

SAM_2277.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 923 raz(y) 816,69 KB

Mysz.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 708 raz(y) 109,48 KB

Odpowiedz do tematu