FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
30 marca 2014r. (niedziela) 1 urodziny kota Alfreda
Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 26 Marzec 2014, 12:17   30 marca 2014r. (niedziela) 1 urodziny kota Alfreda

Witam wszystkich i zarazem pytam, jakie macie propozycje na uczczenie pierwszych urodzin mojego kotka? Czy macie jakiś pomysł, aby ten dzień był wyjątkowy dla mojego kotka? Jak u was obchodzone są urodziny kotów?
Urodziny Alfreda już tuż tuż :)
Oto jakie są moje pomysły:
1) Na niedzielne urodzinki zaprosiłam Panią z hodowli Alfreda. Pani Karolina przyjęła zaproszenie i potwierdziła swoje przybycie. Bardzo jestem ciekawa reakcji Alfredka na widok swojej pierwszej Pani, oraz reakcji Pani Karoliny na widok Alfredka. Mam nadzieję, że oboje przypadną sobie do gustu i nie będą wzajemnie się krytykować. :-D Oczywiście liczę, że uczucia Alfredka będą w granicach rozsądku i nie zdecyduje się wracać razem z Panią Karolinką ;)
2) Alfredek już tydzień temu, na zaś dostał od nas dużą matę do drapania. Mata miała wisieć na ścianie, ale Alfred zdecydował że woli ją w poziomie, gdyż uwielbia szurać grzbietem na leżąco po niej. Ostatecznie mata została na podłodze :)
3) W szafce trzymam ukryte nowe myszki dla Alfredka i ulubioną puszkę, a w zamrażalniku czeka ukochana pierś z kurczaka - niech kocurek w niedzielę ma dzień obżarstwa!

Jakie są wasze pomysły, co mogę jeszcze ofiarować mojemu kotkowi w dniu jego pierwszych urodzin?

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 31 Marzec 2014, 12:11   

No i wczoraj był ten ważny dla nas dzień - Alfredek skończył roczek :akordeon:
Od samego rana było wielkie świętowanie. Kotek na śniadanko dostał ulubioną pierś z kurczaka, a na kolację smakowitą puszkę (oczywiście w między czasie miał stały dostęp do chrupek). Po śniadaniu było wielkie oczekiwanie na Panią Karolinę (poprzednia właścicielka kota). Alfredek był przeze mnie cały czas przytulany i rozpieszczany. W tym dniu on był najważniejszy. Kiedy przyjechała Pani Karolinka z super zabawką (piórka na wędce) to rozpoczęły się harce, skoki i popisywania. Bardzo mnie ucieszyła opinia Pani Karoliny, że Alfred jest ładnym kocurem, że ma piękny profil, śliczne futro i ogólnie, że jest ładny. bardzo miło było słyszeć tak pozytywne słowa od Hodowcy kotów rosyjskich niebieskich. Pani Karolinka przywiozła zdjęcia Alfredka z kociego dzieciństwa - wszyscy podziwialiśmy aktorskie pozy malutkiego Alfredka. Oczywiście również był tort i świeczka do zdmuchnięcia, bo przecież bez tortu urodziny są nie ważne. Alfredek myślał nad swoim urodzinowym życzeniem, a ja i Karolinka zdmuchiwałyśmy świeczkę aby nasze i kocie życzenia się spełniły :-D Niestety czas w miłym towarzystwie szybciej pędzi niż zazwyczaj, więc spotkanie urodzinowe też szybko dobiegło końca. Efektem urodzin był wybiegany, wyskakany, wyściskany i wykarmiony samymi kocimi pysznościami - szczęśliwy i padnięty kot :-D Po zakończonej wizycie Pani Karolinki kocurek poszedł na swoje posłanko i w zaciszu domowym spał i spał i spał śniąc o samych przyjemnościach. :spie:

[ Dodano: 8 Kwiecień 2014, 12:57 ]
A oto zdjęcie torcika mniam mniam :)

1 urodziny.JPG
Plik ściągnięto 46 raz(y) 4,68 MB

Autor Wiadomość
Kociarnia 

Imię mojego kota: Saga
Wysłany: 16 Kwiecień 2014, 16:06   Urodzinki

Bardzo było mi miło być gościem, doglądać mojego "pierworodnego" ;) pierwszym miot był cudownie wypieszczony, kociaki były milion razy u weta ze względu na psoty: obgryzione uszy, strupki itp. a ja panikara :D teraz już wiem co jak wygląda i oczywiście jestem spokojniejsza :) chociaż to nie oznacza,że mniej się opiekuję kociaczkami, nadal są wypieszczone i zwracam uwagę na wszelkie zmiany, ale już nie panikuję :) Alfredzio wygląda pięknie, jest dużym kocurkiem, ma ładną sylwetkę, jest zwinny i skoczny jak to przystało na Ruska. Bardzo jestem zadowolona z jego wyglądu,bo dla hodowcy jest ważne co wyrasta z kociaczka. życzę Alfredziowi miłego leniwego życia i samych smakołyków, a że jest rozpieszczany to nie wiem czego mogłabym mu jeszcze życzyć :) i pozdrawiam Pana Michała i Panią Anetkę :)

Autor Wiadomość
Fizia 

Imię mojego kota: Fretka
Wysłany: 28 Październik 2016, 12:12   

Mega torcik

Odpowiedz do tematu